Opinie

 • W przedszkolu Puchatek podoba nam się różnorodność zajęć oferowanych dzieciom. Pracownicy są bardzo zaangażowani w pracę z dziećmi. Na samo wejście do przedszkola wyczuwa się przyjemną atmosferę. Bardzo podoba nam się indywidualne podejście i wyrozumiałość do każdego dziecka. Najważniejsze jest jednak dla nas to, że nasz syn chętnie chodzi do przedszkola, a po powrocie opowiada z entuzjazmem o tym co robił. Warte pochwały jest również to, że każdy problem związany z dzieckiem jest na bieżąco omawiany i zgłaszany nam indywidualnie. Bardzo dziękuję "PUCHATKOWI" za tak wspaniałą opiekę nad naszą pociechą.
  - Rodzice Kuby
 • Bardzo polecam to przedszkole. Uczęszczają do niego moje dwie córki. Dzieci bardzo chętnie chodzą do przedszkola. Panie są fantastyczne i bardzo zaangażowane. Można się do nich zwrócić z każdym problemem. Atmosfera w przedszkolu jest bardzo przyjazna zarówno dzieciom jak i rodzicom dzięki całemu personelowi. Wszystkie panie mają świetny kontakt z dziećmi. Przedszkole zapewnia wiele zajęć dodatkowych, przez co dzieci rozwijają swoje zainteresowania i zdolności.
  - Rodzice Majki i Alicji
 • W kilku słowach trudno jest nam wyrazić opinie na temat przedszkola, ale najlepszą rekomendacją niech jest to, że nasza córka Paulina chce tam chodzić i niejednokrotnie ma nam za złe, że za szybko po nią przyszliśmy. Jako rodzice cenimy sobie bardzo dobry i bezpośredni kontakt z Panią Dyrektor oraz to, że Panie Nauczycielki zawsze znajdą czas, aby porozmawiać o naszej córce. Doceniamy otwartość Przedszkola na nasze uwagi i sugestie. Widzimy, że w przedszkolu dużo pracuje się z dziećmi, kładzie się nacisk nie tylko na dobrą zabawę, ale przede wszystkim na naukę. Każde dziecko traktowane jest indywidualnie, zauważa się problemy wszystkich dzieci z osobna jak i całej grupy. Nasza córka uczęszcza do przedszkola od września 2013 roku. W tym czasie nabrała wiary we własne siły, stała się zdecydowana, rozwinęła swoje umiejętności i ukryte talenty. Z łatwością przyswaja kolejne angielskie słowa, nauczyła się czytać, pisać i wiemy, że to wszystko zasługa WYKSZTAŁCONEJ I PROFESJONALNEJ KADRY. Wszystkim rodzicom szukającym przedszkola dla swoich pociech z czystym sumieniem możemy polecić Przedszkole Puchatek
  - Rodzice Paulinki
 • Z  "Puchatkiem" związani  jesteśmy już ponad 4 lata tj. od czasu kiedy moja córka skończyła 2,5 roku i pierwszy raz przekroczyła progi przedszkola. Od początku jesteśmy zadowoleni z decyzji, dlatego nie zastanawialiśmy się gdzie będzie uczęszczał nasz młodszy syn. Ma teraz 3 latka i od lipca 2016 roku również jest przedszkolakiem w "Puchatku". Nasze dzieci do przedszkola chodzą bardzo chętnie i czują się tam bardzo dobrze. Widzimy, że Panie są bardzo zaangażowane w swoją pracę. Zajęcia dydaktyczne  są prowadzone w ciekawy sposób i dzieci świetnie się przy nich bawią. Bardzo ważne dla nas jest to, że Pani Dyrektor oraz Panie pracujące bezpośrednio z naszymi dziećmi są osobami bardzo otwartymi na pomysły i sugestie rodziców. Dzięki temu mamy poczucie, że możemy współdecydować o przedszkolnym życiu naszych dzieci.
  - Rodzice Ewy i Miłosza
gdpr-image
Ta strona używa ciasteczek ("cookies") do poprawnego działania. Do momentu Twojej zgody nie wszystkie elementy mogą w pełni funkcjonować.
Przeczytaj politykę prywatności