parallax background

Odrobina historii

Nasze przedszkole istnieje od 2008r., a jego nazwę wymyśliła moja 5-letnia wówczas córka.

Początkowo do naszej placówki uczęszczało 20 dzieci. Dziś mamy 3 placówki, w których drugi dom znajduje 155 dzieci. Nasze przedszkola mieszczą się w ścisłym centrum, dzięki czemu z łatwością można do nas dojechać z każdego zakątka miasta.

Uwielbiam pracę z dziećmi. Wracając do domu mam wrażenie, że ciągle w niej jestem :-) Mam troje wspaniałych pociech, które wypełniają mi mój ciągły „brak czasu”. Lubię spędzać czas w pracy. Staram się być wszędzie, pomagać innym na miarę swoich możliwości. Wszystkie dbamy o to, aby atmosfera w pracy była domowa, dając dzieciom ciepło i poczucie bezpieczeństwa. To ono jest dla nas najważniejsze. W każdym z nas jest coś z dziecka. Miło jest nie myśleć o codziennej gonitwie i po prostu się bawić. Eh... fajnie jest być przedszkolakiem :-)

Na zdjęciu Magdalena Demange- Dyrektor Przedszkola - razem z dziećmi: Moniką, Adasiem i Kubusiem.

Najważniejszy dokument w naszym przedszkolu

Standardy ochrony małoletnich 2024r

Kolejny ważny dokument w naszej placówce.